Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

METRISEPT BOLI (kapletes)

METRISEPT BOLI (kapletes)

Orāli lietojama papildbarība govīm dzemdes ātrākai atbrīvošanai no lohijām, un dzemdību ceļu infekcijas novēršanai pēc atnešanās.
Stimulē prostaglandīnu sekrēciju dzemdē un veicina dzemdes kakla atvēršanos, kā arī paātrina placentas izstumšanu no organisma. Pastiprina dzemdes muskulatūras tonusu, tāpēc paātrinās dzemdes iztīrīšanās no lohijām vai iekaisuma produktiem. Atjauno (reģenerē) dzemdes iekšējo gļotādu (endometriju) un tā pasargā no iekaisuma attīstības un baktēriju savairošanās dzemdes dobumā.
IEDARBĪBA:
● ātra dzemdes involūcija,
● ātrāka olnīcu darbības atsākšanās,
● uzlabo endometrija reģenerāciju (gļotādas atjaunošanos),
● sadziedē traumētu gļotādu.
SASTĀVS: Ārstniecības augu (samtenes, krustnagliņu, kanēļa) ekstrakti. Samtenei piemīt pretiekaisuma, tonizējošas un spēcinošas un diastoliskas īpašības. Krustnagliņas nodrošina pretiekaisuma, antiseptisku un savelkošu iedarbību. Kanēlis uzlabo asinsriti, darbojas baktericīdi, kā arī mikroelementi un vitamīni (katrs bols satur): cinks 16 000 mg, varš 2 000 mg, mangāns 5 000 mg, selēns 200 mg, E vitamīns 100 mg.
LIETOŠANA: gadījumā, ja novērotas dzemdību ceļu iekaisuma pazīmes: lietojiet orāli vienu bolu, izmantojot bolu aplikatoru. Lietošanas periods: laiks no 5. līdz 14. dienai pēc dzemdībām, vai gadījumā, ja ir jau konstatēts dzemdes iekaisums un uzsākta antibakteriāla terapija.
Lietošanas kurss: viena reize. Acīm redzams rezultāts jau 3 dienu laikā! Profilaksei: lietojiet orāli vienu bolu, izmantojot bolu aplikatoru, laikā no 2. līdz 7. dienai pēc atnešanās.
Lietošanas kurss: viena reize. Lietojiet paaugstināta riska dzīvniekiem: ja bijusi augļa segu aizture, dvīņu dzemdības vai apgrūtinātas un ilgas dzemdības. Bola darbība turpinās 21 dienu! Lieliska iespēja uzlabot atražošanas rezultātus.
JŪSU IEGUVUMI:
● Mazāk nepamanītu dzemdes iekaisumu.
● Vairāk grūsnību no pirmās apsēklošanas reizes.
● Mazāk izdevumu par apsēklošanas atkārtojumiem.
● Mazāk ālavu govju.
● Īsāks servis periods.