Bezmaksas informatīvais tālrunis:80 700 008

Jaunumi

GOVJU SVĒTKI Vecaucē

Š.g. 28. jūlijā piedalījāmies GOVJU SVĒTKOS Vecaucē, kurus organizēja SIA “Latvijas Šķirnes dzīvnieku audzētāju savienība”.

Laiks bija izdevies! Skaistā diena un viesmīlīgie pasākuma organizatori pulcēja kuplu apmeklētāju pulku, kuri labprāt iesaistījās lopiņu izsolē un apmeklēja sadarbības partneru izstāžu stendus.

Arī pie Dimela Veta Latvija paviljona bija nemitīga rosība, jo apmeklētājus ļoti interesēja Coloquick – jaunpiena atkausēšanas iekārta un Vel’phone – ierīce precīzai dzemdību brīža noteikšanai govīm. Par šīm iekārtām un citiem jaunumiem Dimela’s produktu portfelī labprāt stāstīja firmas veterinārie speciālisti – Vita Zalcmane, Līvija Sproģe un Vita B.G. Dakterēm palīdzēja Gunita un Mārtiņš.

Visas dienas garumā Dimela saviem klientiem piedāvāja piedalīties momentloterijā, kurā katra loze izrādījās laimīgā. Vērtīgākie laimesti – Vita Correct pastas neatliekamās palīdzības sniegšanai govīm, profesionālā literatūra „No teliņa līdz pirmpienei”, kompānijas Over kosmētika, firmas TECNOZOO darba kombinezoni, cepures un daudzas citas noderīgas 102 balvas.

Dzīvnieku īpašnieki un interesenti bija ieradušies no visas Latvijas. Priecājāmies par visiem, kurus sastapām un, jo īpaši par klientiem un sadarbības partneriem.  

Paldies organizatoriem!

P.S. Klientu jautājumu iedvesmoti nolēmām organizēt semināru par gaļas lopu atražošanas uzlabošanas iespējām. Tāpēc lūgsim savus franču kolēģus ciemoties Latvijā un dalīties pieredzē šajos un citos jautājumos. Sekojiet līdzi informācijai par pasākuma norises laiku. Vairāk informācijas pie Jums tuvākā Dimela Veta Latvija pārstāvja.